Cześć. Nazywam się Gosia Borratyńska

Nazywam się Gosia Borratyńska i chcę podzielić się z Tobą moją wiedzą na temat rozwiązywania sporów i dogadywania się z ludźmi, tak żeby umożliwić Ci życie w zgodzie z sobą i innymi.

Z wykształcenia jestem prawnikiem, specjalistą od zarządzania oraz certyfikowanym mediatorem, a od ponad 4 lat pracuję w Organizacji Narodów Zjednoczonych, gdzie zajmuję się szkoleniem dyplomatów oraz pracowników ONZ wysokiego szczebla z zakresu mediacji, negocjacji i pokojowego rozwiązywania konfliktów. Ucząc elity świata dyplomacji zauważyłam, że podstawy przekazywanej przeze mnie wiedzy mają uniwersalny charakter i mogłyby odmienić życie wielu ludzi – nie tylko wąskiej grupy pracowników instytucji międzynarodowych. Nie ukrywam, że ta wiedza zmieniła moje życie i życie mojej rodziny, i pozwoliła mi prowadzić lepsze życie. Wierzę, że te informacje i umiejętności powinny być dostępne dla wszystkich, i dlatego postanowiłam założyć tego bloga.

Jestem przekonana, że na blogu “Życie w zgodzie” każdy znajdzie coś, co pozytywnie odmieni jego życie. Konflikty są nieuniknioną częścią naszego życia, ale mamy ogromny wpływ na to, jak sobie z nimi poradzimy. Na moim blogu dowiesz się, jak zapobiegać eskalacji konfliktów, poznasz sposoby ich rozwiązywania, zrozumiesz rolę pojednania, zdobędziesz umiejętności rozmowy i słuchania, a także nauczysz się skutecznie negocjować oraz planować swój czas. 

Jeśli przeczytasz tu coś, co uznasz za wartościowe, koniecznie mi o tym powiedz. O tym, jak się ze mną skontaktować, dowiesz się na stronie “Kontakt”. 

Dziękuję za uwagę i zapraszam do lektury bloga! Życzę Ci powodzenia i życia w zgodzie! 

Serdecznie pozdrawiam,

Gosia

P.S. Nie zapomnij odebrać darmowego e-booka “10 kroków do rozwiązania sporu”, który pomoże Ci szybko i sprawnie dogadać się z drugą stroną. Kliknij tu lub skorzystaj z poniższego formularza, żeby pobrać e-booka i zapisać się do newslettera bloga “Życie w zgodzie”. Dziękuję!

..